Vi bruger cookies til at forbedre vores side og din shoppingoplevelse. Hvis du fortsætter, accepterer du vores cookie politik.

Søg på butiksnavn, gade eller by

Eller find din nærmeste butik.

Amager Centret
Reberbanegade 3
2300 København S
Kontakt: 32 58 37 24, amagerbrogade@change.com

Aabenraa

Ramsherred 16
6200 Aabenraa
Kontakt: 73 62 02 85, aabenraa@change.com

Aalborg Storcenter
Hobrovej 450
9200 Aalborg SV
Kontakt: 98 18 10 19, aalborgstc@change.com

Aalborg
Bispensgade 12 st th
9000 Aalborg
Kontakt: 98 12 22 04, aalborg@change.com

Aarhus C
Vestergade 1
8000 Aarhus C
Kontakt: 86 18 02 20, aarhus@change.com

Aarhus Stor Center NORD
Storcenter Nord, Finlandsgade 17, st 109
8200 Århus N
Kontakt: 86 22 80 20, aarhusnord@change.com

Brabrand
Gudrunsvej 7, 2. 309
8220 Brabrand
Kontakt: 87 30 07 47, brabrand@change.com

Bruuns Galleri 
M.P. Bruuns Gade 25 
8000 Aarhus C 
Kontakt: 86 17 07 40bruuns@change.com  

City 2
Plan 3 lokale 336 - Hveen Boulevard
2630 Taastrup
Kontakt: 43 71 43 72, city2@change.com

Esbjerg St. Center
Gl. Vardevej 230, lejemål 320
6715 Esbjerg N\r
Kontakt: 75622748, esbjergstor@change.com

Frederiksberg (Falkoner Alle)
Falkoner Allé 26B
2000 Frederiksberg
Kontakt: 28 10 43 07, falkoner@change.com
*Åbent 11-16 på den første søndag i måneden

Glostrup (Glostrup Storcenter)
Glostrup Storcenter 64
2600 Glostrup
Kontakt: 43 43 81 09, glostrup@change.com

Haderslev
Storegade 14B
6100 Haderslev
Kontakt: 74 58 30 20, haderslev@change.com

Helsingør
Stengade 16
3000 Helsingør
Kontakt: 49 25 38 25, helsingor@change.com

Herning Centret

Merkurvej 1
7400 Herning
Kontakt: 97 18 00 47, herning@change.com

Hillerød (Slotsarkaderne)
Slotsarkaderne 109
3400 Hillerød
Kontakt: 48 25 05 97, hillerod@change.com

Hjørring (Metropol Shopping Center)
Østergade 30
9800 Hjørring
Kontakt: 98 90 91 10, hjorring@change.com

Holstebro
Nørregade 39
7500 Holstebro
Kontakt: 33916229, holstebro@change.com

Horsens Bytorv
Søndergade 10
8700 Horsens\r
Kontakt: 75 65 66 68, horsensbytorv@change.com

Hørsholm
Hovedgaden 49
2970 Hørsholm
Kontakt: 45 79 03 13, changehorsholm@change.com

Hundige Storcenter
Over Bølgen 16N
2670 Greve
Kontakt: 43 99 00 99, hundigestorcenter@change.com

København K (Strøget)
Amagertorv 18
1160 København K
Kontakt: 33 39 93 49, amagertorv@change.com

København S (Fields)
Arne Jakobsens Allé 12
2300 København S
Kontakt: 32 62 52 02, fields@change.com

København V (Fisketorvet)
Kalvebod Brygge 59
1560 København V.
Kontakt: 28 35 67 27, fisketorvet@change.com

Køge
Torvet 18
4600 Køge
Kontakt: 56 65 44 64, changekoge@change.com

Kolding Stc
Skovvangen 42
6200 Kolding
Kontakt: 75 53 83 00, koldingstc@change.com

Lufthavnen CPH
København Lufthavn, Transithallen
2770 Kastrup
Kontakt: 32 52 13 38, lufthavnen@change.com

Lyngby Storcenter
Lyngby storcenter 8
2800 Lyngby
Kontakt: 45 93 01 50, lyngbystorcenter@change.com

Næstved
Dania 7
4700 Næstved
Kontakt: 45 88 86 86, changenaestved@change.com

Nykøbing Falster
Jernbanegade 10A
4800 Nykøbing F 
Kontakt: 54 85 97 17, nykobingfalster@change.com

Odense
Vestergade 50
5000 Odense C
Kontakt: 66 14 24 00, odense@change.com

Odense (Rosengårdscentret)
Ørbækvej 75, Grøn Gade, Forretningsnr. 94
5220 Odense SØ
Kontakt: 63 15 03 03, rosengaardscentret@change.com

*10.00-20.00 in December.

Østerbrogade
Østerbrogade 100
2100 København Ø
Kontakt: 35 55 26 20, osterbrogade@change.com

Randers
Østervold 22
8900 Randers
Kontakt: 86 42 58 38, randers@change.com

Ribe
Mellemdammen 17
6760 Ribe
Kontakt: 74 75 60 1, ribe@change.com

Ringsted center
Klosterparks Allé 10
4100 Ringsted
Kontakt: 57 61 25 16, ringsted@change.com

Rødovre
Rødovre Centrum 164
2610 Rødovre
Kontakt: 36 72 72 02, rodovre@change.com

Roskilde
Skomagergade 2
4000 Roskilde
Kontakt: 46 35 08 58, roskilde@change.com

Silkeborg
Søndergade 10
8600 Silkeborg
Kontakt: 86 80 25 30, silkeborg2@change.com

Skive
Nørregade 1B
7800 Skive
Kontakt: 97 52 01 69, skive@change.com

Slagelse
Vestsjællandscentret 15
4200 Slagelse
Kontakt: 58 50 06 22, slagelse@change.com

Sønderborg
Perlegade 54
6400 Sønderborg
Kontakt: 74 42 85 70, sonderborg@change.com

Stenløse (Egedal Centret)
Egedals centret 68
3660 Stenløse
Kontakt: 47 17 27 25, egedal@change.com

Svendborg
Møllergade 9A
5700 Svendborg
Kontakt: 62 22 88 70, svendborg@change.com

Tønder
Vestergade 22
6270 Tønder
Kontakt: 28 78 61 65, toender@change.com

Valby
Bomuldsgade 1
2500 Valby
Kontakt: 33 36 55 61, valby@change.com

Vanløse
Vanløse Torv 1
2720 Vanløse
Kontakt: 28 68 42 60,vanlose@change.com

Vejle
Søndergade 10
7100 Vejle
Kontakt: 75 88 25 89, vejle@change.com

Viborg
Sankt Mathias gade 31 A
8800 Viborg
Kontakt: 86 62 05 56, viborg@change.com

Waves
Over Bølgen 16N 
2670 Greve 
Kontakt: 43 99 00 99hundigestorcenter@change.com